Коробка на 2 капкейка 165х80х105 мм
14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 18 од.
- Код: 479
+380 (96) 850-32-48
Інтернет магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка виготовлена з целюлозного картону.
Віконце захищено прозорою плівкою.
В комплект входить вставка з білого картону.
Має ручку для зручності транспортування
Віконце захищено прозорою плівкою.
В комплект входить вставка з білого картону.
Має ручку для зручності транспортування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴




