Поворотний столик для торта 28 см
285 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 6 од.
- Код: 303
+380 (96) 850-32-48
Інтернет магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір в асортименті білий, рожевий, блакитний, блакитний
Поворотний столик для торта 28 см виготовлений з нешкідливого харчового пластику. Цей матеріал не вбирає запахи, довго послужить. Незамінний пристосування як для професійного кондитера, так і для звичайної господині. Можна використовувати в якості підставки під готові кондитерські вироби, або обертовий столик для декорування капкейків, тортів. Завдяки тому, що підставка обертається, процес декорування кондитерський виробів пройде набагато швидше і з великим комфортом.
Діаметр: 28 см; висота: 6.5 див.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴










