Термометр для духовки з нержавіючої сталі.
Ідеально підходить для контролю температури духовки, печі.
Технічні характеристики:
- матеріал: нержавіюча сталь;
- одиниця виміру: градус Цельсія (° C);
- діапазон виміру: 50-300 ° C;
- похибка вимірювання: +/- 2%;
- оснащений гачком для підвішування на решітку;
- розмір: 62 x 40 x 70 мм;
- колір: срібний;
- маса нетто: 40 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Одиниця виміру | °С |
| Максимальний діапазон вимірювань | 300 |
| Принцип дії | Механічний |
| Тип | Термометр |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальні | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴






