Отзывы о компании Интернет-магазин "Dekordlatorta"
- Альона Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
дякуємо за замовлення) звертайтеся завжди раді)
- Комментарий продавца
- Яна О.
Замовлення оформили швидко,все так чудово запаковано і якісь товару класна👍шоколад смачний😊
- тамара В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
дякуємо за замовлення) звертайтеся завжди раді)
- Комментарий продавца
- Татьяна Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за швидкість відправки та гарний захіст
- Комментарий продавца
дякуємо за замовлення) звертайтеся завжди раді)
- Комментарий продавца
- Іра Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
дякуємо за замовлення) звертайтеся завжди раді)
- Комментарий продавца
- Маріанна Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
дякуємо за замовлення) звертайтеся завжди раді)
- Комментарий продавца
- Наталья Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовила товар 12 серпня 24 року.
Відразу виставили рахунок о 17:40. без питань-я відразу сплатила .
Відправити обіцяли або ввечері ,або зранку...АЛЕ НЕ відправили!!! ні 12, ні 13, ні 14!!!!.
Все ще чекаю...
менеджер "чеще" ,що то на НП не внесли в систему, що,вибачте??? Ви ж самі її внесли у систему(створили ТТН.. і просто НЕ ПРИНЕСЛИ на відділення!!
Жахлива контора!!
НЕ РАДЖУ !!
І ВСЕ ЩЕ ЧЕКАЮ ГРОШІ НАЗАД!!!
Ну, або подам скаргу.- Комментарий продавца
Доброго дня, вам писав менеджер що відправка на протязі 2-4 робочих днів оптових замовлень, вчора як обіцяли ваше замовлення відправлено на нову пошту, але нова пошта у звязку з великим завантаженням не зареєстрували посилку, але лише сьогодні ввранці, скаргу на відділення нової пошти вже залишили .
- Наталья
По-перше : НЕ писав! По-друге: Ви не відправили вчора, а відправили сьогодні, і не треба викручуватися!.
- Комментарий продавца
- Інна П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
дякуємо за замовлення) звертайтеся завжди раді)
- Комментарий продавца
- Тетяна Є.
- Ніколь Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
дякуємо за замовлення) звертайтеся завжди раді)
- Комментарий продавца

